Batéria Delta HRL

Loading

Moderné priemyselné nabíjateľné batérie Delta HRL sa môžu pochváliť širokým spektrom aplikácií. Sú nevyhnutné v komunikačných alebo výstražných systémoch. Často sa používa v lekárskych zariadeniach a oveľa viac.

Aplikácie pre batérie Delta HRL

Priemyselné dodávky energie tejto značky sú na ruskom trhu už viac ako 15 rokov. Výroba je v Číne. Jedná sa o moderné vysoko kvalitné olovené batérie s reguláciou ventilov. Rozsah pôsobnosti:

  • neprerušiteľné zdroje energie;
  • komunikačné systémy;
  • bezpečnostné a požiarne poplachy;
  • zdravotnícke pomôcky;
  • ďalšie zdroje energie;
  • energetické zariadenia;
  • alternatívna energia.

Uplatňujú sa v mnohých ďalších oblastiach.

Aplikované technológie a ich vlastnosti

Batérie Delta HRL sú batérie typu VRLA. Skratka je skratkou pre Valve Regulated Lead Acid – olovená batéria regulovaná ventilom. Sú úplne utesnené a vybavené systémom na rekombináciu plynu. Nevyžaduje sa žiadna údržba.

Takéto batérie sa vyrábajú pomocou technológie AGM. V nich nie je elektrolyt v kvapaline, ale vo forme adsorbovanej v separátore. Toto vylučuje možnosť vyliatia a batéria má vynikajúce charakteristiky vybíjania pre krátke doby vybíjania.

Batérie série Delta HRL majú značnú mieru bezpečnosti, spoľahlivosti a životnosti a môžu vydržať až 12 rokov.

Špecifikácie batérií Delta HRL

Séria Delta HRL obsahuje mimoriadne spoľahlivé batérie s dlhou životnosťou a bezúdržbové pre UPS, komunikačné systémy a ďalšie zariadenia. Kapacita v sérii je od 7,2 do 180 Ah, napätie – 12 V.

Reklamy

Veľkosti a hmotnosti týchto batérií sa líšia – od najmenších, najkompaktnejších, vhodných na súkromné ​​použitie až po objemné priemyselné batérie.

Ako používať batériu

Delta HRL Delta HRL – špeciálne priemyselné nabíjateľné batérie určené pre UPS, zdravotnícke systémy, poplachové systémy a požiarnu bezpečnosť av iných oblastiach. Sú spoľahlivé, so správnou manipuláciou majú životnosť až 12 rokov.

Ich používanie je ľahké. V skutočnosti som sa len pripojil a zabudol. Tieto batérie sú úplne bezúdržbové. Nie je potrebné do nich pridávať tekutinu. Sú tiež odolné voči vysokým a nízkym teplotám, môžu sa používať takmer v akomkoľvek prostredí vrátane vonkajšieho prostredia.

Aby zariadenie vydržalo dlhšie, musíte ho starostlivo sledovať. Nedovoľte, aby ste opustili hlboký výboj, vyčistili včas, vyvarujte sa nárazom a systematickému silnému traseniu. Ak sú na puzdre praskliny, opuchy, priehlbiny, použitie batérie by sa malo zlikvidovať, čo môže byť nebezpečné.

Ako nabíjať batériu Delta HRL

V prípade potreby musí byť batéria tejto značky nabitá. Tento proces zvyčajne trvá 5 až 9 hodín. Je lepšie nabíjať jednosmerný prúd, ktorého sila nepresahuje jednu desatinu kapacity zariadenia. Napätie by nemalo prekročiť 6,9 – 7,05 V.

Pred nabíjaním sa musí batéria preniesť do teplej miestnosti a ak sa tak stane v zime, musí sa nechať stáť pri izbovej teplote.

Reklamy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *