Batéria BL-4U pre Nokia

Loading

Batérie Nokia sú vybavené veľmi kvalitnými výrobkami. Lítium-iónové batérie BL 4U neobsahujú veľa nedostatkov v napájacích zdrojoch vyrobených v predchádzajúcich rokoch.

Po prvé, takéto výrobky nemajú pamäťový efekt, a preto sa môžu nabíjať bez akýchkoľvek obmedzení pomocou štandardných pamäťových kariet z mobilného telefónu. Ďalšie podrobnosti o hlavných technických parametroch tohto zdroja energie budú opísané nižšie.

Technické údaje batérie BL-4U

Vedieť, aké napätie na svorkách batérie je potrebné, aby sa napríklad pokúsilo výrobok použiť ako analóg k iným zdrojom chemického prúdu.

Hodnota kapacity približne porovná výdrž batérie s ostatnými prvkami. Batéria BL-4U má nasledujúce vlastnosti:

Každá batéria BL-4U je vybavená regulačným obvodom, ktorý neumožňuje nabíjanie batérie, a to ani v prípade, že nabíjanie je k telefónu pripojené dlhý čas.

Takáto „poistka“ odpojí zariadenie od napájania, aj keď nastane skrat, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť používania lítiových batérií.

Ak existujú analógy s väčšou kapacitou

Ak potrebujete do telefónu vložiť väčšiu batériu, môžete ľahko nájsť analógy batérie BL-4U, ktoré majú kapacitu viac ako 3-krát vyššiu ako kapacita pôvodného produktu. Takéto batérie sa vyznačujú nielen zvýšenou životnosťou.

Na nabitie modelu, ktorého rozdiel v kapacite originálneho produktu je príliš veľký, musíte nabíjačku pripojiť na oveľa dlhšie časové obdobie.

Reklamy

Ak sa nabijete na krátky čas, batéria sa nebude úplne obnovovať, čo úplne zruší jej hlavnú výhodu – zvýšenú kapacitu.

Kvalita batérií s vyššou kapacitou tiež často nie je na rovnakej úrovni. Ak si kúpite produkt Aliexpress, môžete sa trochu poistiť od nákupu úplne nefunkčného produktu.

Podľa recenzií od skutočných kupujúcich bude možné posúdiť, či stojí za to kúpiť tieto výrobky na diaľku. Takúto funkciu poskytuje obchodná platforma a každý kupujúci môže opísať nuansy nadobudnutia a použitia nákupu.

Napriek zvýšenému riziku môže byť nákup originálneho produktu alebo batérie so zvýšenou kapacitou týmto spôsobom niekoľkokrát lacnejší. Táto cenová výhoda sa vysvetľuje skutočnosťou, že tovar možno prezentovať priamo od výrobcu na elektronických obchodných podlažiach.

Pri kúpe produktu s vysokou kapacitou by ste sa mali určite opýtať predajcu na kompatibilitu s konkrétnym modelom telefónu Nokia. Ak neexistuje pozitívna odpoveď, je lepšie odmietnuť takýto nákup a kúpiť originálny model, ktorý je úplne vhodný z hľadiska veľkosti aj napätia.

Aké telefóny sú nainštalované

Vyberateľné batérie BL-4U sa inštalujú predovšetkým do originálnych telefónov tohto typu. Takáto batéria je vhodná na inštaláciu do nasledujúcich modelov Nokia:

Batériu je tiež možné použiť ako zdroj jednosmerného prúdu v rôznych domácich výrobkoch. Vzhľadom na svoju kompaktnú veľkosť a nízku hmotnosť sa tieto výrobky môžu používať v rádiom riadených modeloch rôznych zariadení.

(Zdroj: ides.cz)

Reklamy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *