Nikdy nekupujte týchto 5 položiek prostredníctvom AliExpress

Loading

Len si predstavte! Idete na rande snov. Oblečiete si ten najšpeciálnejší oblek a prenajmete si luxusné auto.

Ale keď ste na ceste za svojou priateľkou, zrazu praskne pneumatika auta a narazí do stromu na okraji cesty. Au…

Presne to sa stane, keď vyberiete nesprávne položky pre dropshipping s AliExpress.

Bez ohľadu na to, aký úžasný je váš online obchod (auto), mať nesprávne predmety je ako vpraviť ich priamo do stromu.

Preto som vytvoril tento príspevok, aby som naviedol majiteľov obchodov, aby sa pri dropshippingu vyhli týmto 5 položkám.

Ak si tento príspevok neprečítate, je pravdepodobné, že si z AliExpress vyberiete položky, ktoré nebudú mať za následok vysoký predaj.

Tak poďme na to

Obchody s niekoľkými recenziami

Len pre pripomenutie, nehovorím o zlých recenziách, ale iba o niekoľkých recenziách, a tu sú dôvody prečo. V dropshippingu je dostupnosť produktu rozhodujúcim aspektom, od ktorého závisí vaše podnikanie.

Niekoľko recenzií znamená, že produkt má buď nižšiu dostupnosť, slabšiu celosvetovú prepravnú sieť alebo dodávateľ nebol schopný predstaviť túto položku v rôznych krajinách.

Niekoľko historických správ o položke neposkytuje adekvátne informácie o výkonnosti dodávateľa v objednávkach na prepravu.

Reklamy

Preto na nepreverených výrobkoch nikdy neriskujte. Možno budete úspešní v prilákaní svojich zákazníkov, aby klikli na tlačidlo kúpiť, ale ak nedostanú objednávku v danom čase, znamenalo by to pre váš obchod zlú reputáciu a stratu potenciálneho zákazníka.

Výrobky obsahujúce oficiálne ochranné známky

Je to jednoducho nelegálne. Potrebujem ešte niečo povedať?

Pre krátkodobé zarábanie je to dobrý model, pretože môžete generovať rýchle peniaze, ale podnikanie v oblasti dropshippingu má potenciál zvýšiť váš príjem až na šesť číslic.

Produkt s ochrannou známkou nikdy nevydrží príliš dlho, čo poskytuje iba krátku rezervu pre dropshipping.

For instance, the above product has an official Star Wars trademark that will eventually be hunted down by copyright claims.

Trademark of any prominent figure is highly likely to tempt your customer to make a purchase, but it could lead your business to get into unchartered waters and could lead to legal issues, including lawsuits.

So, precaution is better than cure!

Nudné výrobky

Položky, ktoré sú bežne dostupné, vám nikdy neprinesú víťazný produkt. K impulznému nákupu u týchto výrobkov nedôjde.

Pozrime sa na tieto biele hrnčeky. S týmito výrobkami sa nestalo nič zlé, iba sú nudné.

Prečo by váš zákazník namiesto toho, aby si ich vzal z miestneho obchodu, počkal mesiac, kým sa im dostanú do rúk jednoduché hrnčeky?

Reklamy

U produktov, ktoré vyberiete, musí byť určitá výstrednosť. Prezrite si tento hrnček na gitaru. Dáva hrnčeku nový a vylepšený dizajn, čím sa líši od bežných vecí.

Vo svojich položkách potrebujete silnú a jedinečnú vlastnosť, ktorá zákazníka privedie k nákupu.

Pomáha tiež novinka v produkte a svojim marketingovým stratégiám môžete pridať nedostatok. Pri online predaji je FOMO (strach z premeškania) skutočne dôležitý.

Rovnako ako spustenie časovača alebo odpočítavanie časovo obmedzených ponúk na zvýšenie impulzívneho nákupu, ktorý sa pomocou jedinečných produktov ľahko implementuje.

Keď predávate bežné predmety, ktoré si váš zákazník môže kúpiť odkiaľkoľvek, nemôžete vo svojom marketingu vytvoriť nedostatok a ťažko nájdete zákazníkov, ktorí konvertujú.

Položky, ktoré nepodporujú prepravu elektronických balíkov

Spôsob prepravy e-apcket ponúkaný čínskym dodávateľom je najrýchlejší spôsob prepravy na medzinárodnej úrovni. Umožňuje vám sledovať produkty pre vašich zákazníkov a produkt je odoslaný do dvoch až troch týždňov.

Preto pri výbere produktov pre váš obchod vždy skontrolujte možnosť doručenia E-paketu. Spravidla sa nachádza v hornej časti položky.

Preprava E-Packet tiež pomáha riešiť problémy zákazníkov a umožňuje bezproblémový chod vášho systému podpory zákazníkov. Bez toho sa bude celá vaša firma točiť iba okolo odpovedania na otázky zákazníkov.

Výrobky s hroznými fotografiami

Fotografie sú chrbtovou kosťou online predaja. Jedná sa o výhradné zastúpenie vašich položiek. Ak vám to nesedí, buďte pripravení byť svedkami poklesu predaja ako domček z karty.

Tu je príklad otvárača na víno, ktorý má nekvalitné obrázky.

Obrázok položky by mal byť dostatočne lákavý, aby na ne zákazník reagoval.

Fotografie položky nevykazovali nijaké jedinečné vlastnosti a veľmi ťažko prilákali zákazníkov k nákupu.

Záver

Tieto návrhy, ako sa vyhnúť predmetom, sú skutočnými skúsenosťami niektorých veľmi úspešných dropshipperov. Ale po dôkladnom výbere zarábajú milióny iba poučením zo svojich chýb.

Vyhýbanie sa týmto veciam, ktoré som spomínal v príspevku, vám určite ušetrí čas a peniaze.

Momentálne musíte urobiť, aby ste navštívili svoju webovú stránku, analyzovali všetky produkty vo vašom zozname a zabezpečili, aby žiadny z týchto produktov neobsahoval žiadny z uvedených aspektov.

Ak máte ďalšie tipy, ako sa vyhnúť niektorým produktom na dropshipping od AliExpress, dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Veľa štastia!

Reklamy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *