LEGO vs. DUPLO, LEPÍN alebo DECOOL z Aliexpress

Loading

Lego je jedným z veľkých tém, čo sa nakupovania na Aliexpress týka. Dostávame od Vás množstvo otázok a práve v tomto na ne nájdete odpoveď. Ten, kto má Lego doma alebo si ho želajú jeho deti na Vianoce, tak vie, že sa ceny pohybujú od 300 Čk do 15000 Čk. Cena samozrejme záleží na počte dielikov v balení a zložitosti stavebnice, ale aj tak je na hračku cena dosť vysoká. My Vám predstavíme možnosti alternatív Lega z Aliexpress a už bude na Vás, pre ktorý variant sa rozhodnete. V ďalšej časti článku nájdete tipy ako vyhľadať stavebnice Star Wars, Minecraft, Friends, Frozen, Ninjago, Simpsonovci, Avengers a ďalšie.

Ako vyhľadať LEGO na Aliexpress?

Väčšina napodobenín značky lego je kompatibilná s originálnym legom a je veľmi jednoduché ho vyhľadať na Aliexpress. Stačí keď do vyhľadávacieho okna napíšete Building blocks compatible with lego alebo len LEGO. Alebo stačí kliknúť na naše odkazy nižšie. Nezabúdajte však, že sa nejedná o originálne LEGO. Stavebnice z Aliexpress budú vyrobené z iného materiálu a dieliky sa môžu v niektorých detailoch líšiť. Preto odporúčame kontaktovať predajcu a požiadať o fotografiu objednávanej stavebnice, tak budete mať istotu, že Vám dorazí, čo si prajete.

Stavebnica kompatibilná s LEGOM

Stavebnica LEGO

Cena stavebníc sa často líši aj kvôli tomu, že si ju môžete objednať zabalenú len v plastových vreckách alebo v krabici. Pokiaľ si stavebnicu objednáte v krabici, tak bude drahšia. Konkrétnu cenu uvidíte vždy u predajcu. Aj keď si objednáte stavebnicu len vo vrecúškach, tak k nej dostanete návod, ale vždy pred objednávkou starostlivo prečítajte produktové informácie.

LEPIN

Značka LEPIN nás veľmi pekne prekvapila, pretože je kompatibilná s originálnym Legom, čo je jej veľkou výhodou. U tejto značky nájdete mnoho vlastných modelov, ale má aj modely, ktoré sú inšpirované kolekciami LEGO. Sami sa skúste pozrieť či uvidíte v stavebniciach nejaký veľký rozdiel. Boli by ste schopní povedať, ktorá stavebnica je LEGO a ktorá LEPIN?

Ako príde stavebnica LEPIN zabalená? Dodáva sa s návodom?

Keď si kúpite stavebnicu LEPIN a otvoríte ju, tak zistíte, že všetky kusy sú dobre zabalené. Sada je vždy dodávaná s návodom na použitie, ktorý Vám pomôže zostaviť stavebnicu krok za krokom. Prikladáme ukážku tejto stavebnice.

Návod je veľmi podobný tomu, ktorý nájdete aj u stavebnice LEGO. Dajú sa veľmi ľahko pochopiť.

DECOOL

Stavebnica značky DECOOL má veľmi kvalitné kúsky a mechanické súčiastky. Jej nevýhodou však je, že niektoré jej časti nie sú zlučiteľné so značkou LEGO alebo LEPIN. Na druhú stranu sú tieto stavebnice zábavné a zaujímavé. Vybrať si môžete tu:

Stavebnica DECOOL

Reklamy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *