S rádiostanicou Baofeng BF-X3 Plus môžeš počúvať satelitných hackerov. Má dosah 20 km a VHF / UHF pásma

Loading

Výrobca Baofeng je už pomerne známa čínska značka, ktorá sa zaoberá výrobou rádiostaníc. Na našej stránke nájdeš zoznam viacerých modelov, o ktorých sme písali podrobnejšie články. Model Baofeng BF-X3 Plus zaujme predovšetkým svojím výkonom, ktorý činí 8W. Poteší taktiež odolná konštrukcia, ktorá má certifikáciu IP67.

Rekordné ceny s kupónmi

Model Baofeng BF-X3 Plus si môžeš zakúpiť prostredníctvom známeho medzinárodného predajcu Aliexpress.sk. Aktuálne sú vysielačky dostupné v čínskom sklade. Pri doručení sa nemusíš obávať žiadnych ďalších poplatkov, clo aj DPH sú už zarátané vo výslednej cene.

Podpora UHF/VHF pásiem

Veľa používateľov uvíta podporu profesionálnych UHF/VHF pásiem. Tieto pásma využívajú napríklad vojaci, polícia a ďalšie záchranné zložky štátu. Rozsah frekvencií činní VHF (136 – 174 MHz), UHF (400-520 MHz). K dispozícii je taktiež pásmo 220-260 MHz, ktoré sa využíva predovšetkým v Severnej a Južnej Amerike.

Poznámka redakcie: Je potrebné sa riadiť podľa zákonov daného štátu a používať len voľné prístupné pásma v prípade, že nevlastníte licenciu alebo nemáte oprávnenie pre profesionálne pásma. Pravidlá pre tel. pásma na Slovensku sú na tomto odkaze.

V meste sa pohybuje dosah signálu na úrovni 2- 5 km. Najlepší dosah signálu, až 20 km sa dá dosiahnuť na otvorenom priestranstve. Nechýba ani podpora pre ukladanie až 128 skupín kanálov. Z hľadiska bezpečnosti má tento model taktiež digitálne šifrovanie.

Odolná konštrukcia

Odolná konštrukcia vyrobená z polykarbonátu má certifikáciu IP67. To zaručí ochranu pri ponore do vody po dobu 30 minút do hĺbky 1 metra. Baofeng BF-X3 Plus tak vydrží aj používanie v náročnejšom teréne. Poteší taktiež vstavené svetlo, vďaka ktorému budeš mať prehľad aj na miestach s horšou viditeľnosťou.

Veľkou výhodou je silná 7.4 V lítiová batéria s kapacitou až 2800 mAh. Vďaka takto veľkej batérii si vychutnáš naozaj dlhú výdrž na jedno nabitie. Rozmery zariadenia udávané výrobcom činia 13 x 6.2 x 4.2 cm.

Obsah balenia:

  • Vysielačka
  • Anténa
  • Lítium-iónová batéria
  • Klip na opasok
  • Remienok na ruku
  • Používateľská príručka

Reklamy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *