Baofeng UV9R-AMG je výkonná 15 W vysielačka s krásnym dizajnom a vodotesnosťou. Má rekordnú cenu

Loading

Vysielačka Baofeng UV9R-AMG ponúka slušný výkon až 15 W, elegantný dizajn a parádnu cenu priamo v EÚ sklade. Nechýba jej ani zvýšená odolnosť voči nárazom, ale taktiež aj voči vode a prachu.

Nízka cena EÚ sklade

Vysielačka Baofeng UV9R-AMG je v ponuke u osvedčeného medzinárodného predajcu Aliexpress.sk. Vďaka prítomnosti zľavového kupónu ušetríš aj zopár eur navyše.

Tento produkt ti bude doručený priamo z EÚ skladu, pričom doprava ťa vyjde len na pár centov. Balík ti bude doručený bez ďalších poplatkov v rozmedzí 2 – 4 pracovných dní od jeho odoslania zo skladu. To by malo prebehnúť do 24 hodín od objednania tovaru.

Dostatok výkonu a skvelá výdrž batérie

Vysielačka je napriek svojej vysokej odolnosti vcelku ľahká a kompaktná. Konkrétne ide o rozmery 11,5 x 6 x 3,5 cm, pričom váha sa zastavila na hodnote len 180 g. Ide o rovnakú váhu, dokonca ešte nižšiu, ako väčšina dnešných smartfónov. Navyše má zabudované aj malé pomocné svetielko na hornej strane konštrukcie.

Zariadenie ponúka výkon 15 W, pričom ide o jednu z výkonnejších vysielačiek.

Dosah vysielačky dokáže fungovať až v 20 km maximálnej vzdialenosti. O výdrž sa stará pomerne veľká batéria s kapacitou až 9 500 mAh. Tá ponúka slušnú výdrž, avšak závisí to aj od náročnosti jej používania.

Nechýba ani 128 kanálov, duálna frekvencia, digitálne šifrovanie, či dokonca certifikácia vodotesnosti IP68. Prítomný je aj vcelku veľký, dvojriadkový LCD displej a numerická klávesnica.

Vysielačka ponúka rozsah frekvencií v rozmedzí 136 – 174 / 400 – 470 MHz.

Reklamy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *