zvukové rušičky zabránia odpočúvaniu

Elektronický balíček prvej pomoci pri vojenskom napadnutí (monitoring, komunikácia a ochrana)

Loading

Balíček prežitia, či elektronickej pomoci ? Vzhľadom na zvýšenú aktivitu vojenských síl na výhodnom bloku firma sigint.sk ponúkame elektronický balíček technických zariadený ktoré sú nepostrádateľné pri vojenskom konflikte.
V čase vojny budete mať možnosť komunikácie, vyhľadávania rádiových staníc nepriateľa, alebo bežný odposluch vojenských zložiek na úrovni roty, kde neprebieha šifrovaná komunikácia.
Taktiež budete vedieť zablokovať Váš GSM telefón proti náhodnému vyzváňaniu, alebo GPS lokalizácii v čase lokalizácie GSM telefónov v záujmovej oblasti invázie. Balíček samozrejme obsahuje aj bezdátovú kameru ktorá Vás upozorní ak Vám nepovolená osoba vstúpi na pozemok, či k Vášmu úkrytu.

Elektronický balíček prvej pomoci pri vojenskom konflikte obsahuje
Šifrované a naprogramované t.j. nastavené ručné rádiostanice z veľkým dosahom v počte 2ks v kmitočtovom pásme 400-470MHz z možnosťou spojenia aj nešifrovanými kanálmi zo zložkami civilnej obrany. Vrátane náhradných zdrojov. Dosah rádiostaníc je až 5 až 10km v zastavanej oblasti, pri prevádzke na priamu viditeľnosť je dosah až 30km.
Zariadenie mimo stavu bezprostredného vojenského ohrozenia ( výnimočný stav) nie je možné v rámci SR prevádzkovať.

Ručný detektor raksa/mil pre vyhľadávanie všetkých ( aj šifrovaných ) rádiostaníc vo Vašom blízkom okruhu. Včas budete upozornení, že sa blíži niekto z komunikačných zariadením ku Vašej záujmovej oblasti a podáva o tom informácie cez rádiostanicu.

Ručný skener všetkých vojenských rádiových kmitočtov, vrátane leteckých pásiem pre ich automatické vyhľadávanie a následný odposluch. Citlivosť rádiového skenera je tak výnimočná, že leteckú AIR prevádzku môžete zachytiť aj na vzdialenosť 500km ak je lietadlo vo výške 5000m. Skener umožňuje vyhľadávanie aj VKV rádií, či amatérskych staníc kde budete mať stály prehľad o vývoji celkovej situácie vôkol Vás. Jedná sa o systém bez vyžarovania, takže nik Vás nie je schopný zamerať a vyhodnotiť kde sa nachádzate.

Tienené GSM puzdro ktoré absorbuje všetky rádiové vyžarovania. Ak je telefón v púzdre, môže zostať zapnutý, ale nie sú funkčné GSM hovory, lokalizácia GPS a WiFi.

K monitorovaniu Vami záujmového pozemku buď využijete Fotto Pasca Ltl Acorn, alebo bezdátovú kameru ktorú viete pripojiť na bežný televízny prijímač cez video vstup.

Komplet tento balíček je ponúkaný za 1111,-€ vrátane DPH

Väčšina zariadení je náročná na nastavenia a obsluhu. Zariadenia sú preto dodávané z popisom v Slovenskom jazyku a každý znalý elektrotechnik si vie pri konflikte naštudovať a spustiť dané ochranné elektronické prostriedky.
Každý Váš hosť bude povďačný ak budete mať tento elektronický balíček prvej pomoci k dispozícii. A takto vo svojom úkryte nebudete odstrihnutý od informácii.

K balíčku je možné za príplatok 400,-€ dodať aj Wifi – WiFi Pineapple TETRA Ver 22, HACK WiFi, Mark VII, ktoré Vám umožní spustiť nezávislú WiFi sieť z jej následným monitoringom a vyhodnotením cudzích WiFi zariadení. Takže budete mať prehlaď kto, kedy a z kým komunikuje cez WiFu sieť vo Vašom okolí a hlavne máte možnosť spustenia diagnostických povelov pre analýzu zariadení všetkých napojených zariadení vo Vašom okolí.
Zakúpenie u spoločnosti: market.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *