Požadujete skryté nahrávanie zvukov z miestnosti ?

Loading

 

Tieto mini diktafóny patria do skupiny pasívnych odpočúvacích zariadení, ktoré nahrávajú zachytené rozhovory vo vysokej kvalite priamo do svojej pamäti. Vo väčšine prípadov je plne postačujúce nadobudnutie a následný audio posluch záznamu. Ak nepotrebujete rozhovory počúvať v reálnom čase, je pre Vás použitie mikrodiktafónu ideálnym a nekomplikovaným riešením. Samozrejme Vám vieme poskytnúť aj ON-Line diktafóny, či už na vzdialenosť do 300m, alebo na neobmedzenú vzdialenosť cez využitie GSM pásma.

Micro diktafóny, ktoré Vám ponúkame nevysielajú žiadny signál, ich rozmery sú extrémne malé a u vybraných modelov nedovoľujú použité materiály vysledovanie detektorom kovu alebo účinné použitie rušičky mikrofónov, ktoré taktiež máme v ponuke. Vďaka týmto vlastnostiam je odhalenie mikrodiktafónov aj pre profesionálne firmy veľmi zložité a v praxi takmer nemožné. Dokonca ju nevieme nájsť ani my sami žiadnym dostupným meracím zariadením.

Tieto diktafóny sa vyznačujú najmä najmenšími rozmeri, minimálnou hmotnosťou, extrémne citlivým mikrofónom so širokým frekvenčným a dynamickým rozsahom, veľmi kvalitným záznamom, dlhou dobou výdrže batérie alebo akumulátora a vysokou kapacitou pamäte pre zaznamenávanie dlhých záznamov.

Diktafóny sú plne nastaviteľné pomocou počítača – úroveň kvality záznamu (vzorkovania frekvencie a typ kompresie), hlasová a časová aktivácia záznamu (možná kombinácia oboch).

Samozrejmosťou je podpora bezpečnostných funkcií, ako je napríklad ochrana nadobudnutých záznamov pomocou PIN kódu. Ak je tento kód zadaný trikrát po sebe nesprávne, dôjde k automatickému nezvratnému vymazaniu celej pamäte. (Ak niekto náhodou nájde Váš micro diktafón, bez hesla si nič neprehrá. Vlastne nezistí ani to, čo za zariadenie vlastne našiel). Je to len imitácia krabičky, mince, či kovového valčeka.

Micro diktafón v kľúčenke 652-A21-300H audio,120H batéria.

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (micro audio diktafón) kamuflovaný do koženého prívesku na kľúče pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti.

Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). Zaznamená bežný rozhovor až do vzdialenosti 7 – 9 metrov s vysokou kvalitou zápisu rozhovorov.

Tento model zabezpečuje najvyššiu kvalitu audio záznamu.

Diktafón je napájaný vlastným Li-Pol akumulátorom, ktorý vydrží v režime nahrávania vyhotoviť záznam až 120 hodín podľa nastavenia, v režime VAS ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk) pracuje až 400 hodín. Zariadenie má jedno operačné tlačidlo a malú svetelnú diódu pre jednoduché ovládanie. Nik nespozná že je to micro diktafón.

Reklamy

Špecifikácia dĺžky záznamu:
Až 300 hodín nepretržitého záznamu.
Až 120 hodín nepretržitej prevádzky na jedno nabitie batérie.
Cena cca 750,-€

 

Miniatúrny diktafon – videokamera fotoaparát 647-FY136

Pekný malý diktafon do vrecka s ktorým môžete spraviť aj pár videní. Diktafón neobsahuje displey, no i tak je veľmi jednoduchý na obsluhu. Pekný príjemný darček.

Digitálne video hlasový záznamník

Vnútorná pamäť: 2 GB
TF karta: 8 GB (max)
Režim nahrávania: WAV / 128Kbps
Video formát: AVI
Video rozlíšenie: 640 x 480 @ 25fps
Foto formát: JPEG
Foto rozlíšenie: 1280 x 1024
Režim záznamu WAV / 128Kbps
Nahrávanie videa čas 9 MB-30MB / min +0,9 megabajt / min

Podpora systému Windows 2000 / XP / 2003 / Vista
Rozmer 75,5 x 28 x 13 mm

Funkcia:
Veľmi jednoduché ovládanie.
Podpora USB slotu. Veľká pamäť 2GB + 8 GB (Maximum na externú kartu)
Zobrazí dátum a čas nahrávania
Hlasový záznamník
Video záznamník
MP3 prehrávač
Webcam.
Cena cca 90,-€

 

Micro diktafón o veľkosti EURO mince 655-B30-150-70

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) kamuflovaný do farebného kovového valčeka pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

Diktafón je napájaný jednou lítiovou batériou CR2032, ktorá vydrží v režime nahrávania vyhotoviť záznam až 90 hodín podľa nastavenia, v režime VAS pracuje 190 hodín. Zariadenie má jedno operačné tlačidlo a malú svetelnú diódu pre jednoduché ovládanie. Nik nespozná že je to micro diktafón.

Reklamy

Špecifikácia dĺžky záznamu:
Až 150 hodín nepretržitého záznamu.
Až 70 hodín nepretržitej prevádzky na jedno nabitie batérie.
Cena cca 750,-€

 

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník v drevenej šperkovnici 656

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (diktafón) kamuflovaný do drevenej šperkovnice pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

Diktafón je napájaný vlastným Li-Pol akumulátorom, ktorý vydrží v režime nahrávania vyhotoviť záznam až 2 mesiace podľa nastavenia, v režime VAS pracuje 6 mesiacov. Zariadenie má jedno operačné tlačidlo a malú svetelnú diódu pre jednoduché ovládanie. Nik nespozná že v drevenej šperkovnici je zabudovaný micro diktafón.

Špecifikácia dĺžky záznamu:
Až 150 hodín nepretržitého záznamu.
Až 1500 hodín nepretržitej prevádzky na jedno nabitie batérie.
Cena cca 750,-€

 

Micro diktafón o veľkosti EURO hrubšej mince 658-B25-150-130

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (diktafón) pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäte s vyššou kvalitou záznamu. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, odolným kovovým obalom, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

Diktafón je napájaný jednou lítiovou batériou CR2450, ktorá vydrží v režime nahrávania vyhotoviť záznam až 130 hodín podľa nastavenia, v režime VAS pracuje 480 hodín (20 dní). Zariadenie má jedno operačné tlačidlo a malú svetelnú diódu pre jednoduché ovládanie. Na prvý pohľad nik nespozná že je to micro diktafón.

Špecifikácia dĺžky záznamu:
Až 150 hodín nepretržitého záznamu.
Až 130 hodín nepretržitej prevádzky na jedno nabitie batérie.
V prípade pripojenia na USB port ( alebo 5V sieť. adaptér ) zariadenie pracuje do vyčerpania audio pamäte.
Cena cca 750,-€

 

Micro diktafón v imitácií dreveného prívesku 657-B34-150-42

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) kamuflovaný do dreveného prívesku na kľúče pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

Diktafón je napájaný akumulátorom 85 mA, ktorý vydrží v režime nahrávania vyhotoviť záznam až 42 hodín podľa nastavenia, v režime VAS pracuje 140 hodín. Zariadenie má jedno operačné tlačidlo a malú svetelnú diódu pre jednoduché ovládanie. Nik nespozná že je to micro diktafón.

Špecifikácia dĺžky záznamu:
Až 150 hodín nepretržitého záznamu.
Až 42 hodín nepretržitej prevádzky na jedno nabitie batérie.
Cena cca 750,-€

 

Najmenší digitálny audio rekordér na svete. 653-B21-300-60

Micro diktafón zapísaný do Guinessovej knihy rekordov. Jedinečný model diktafonu s vynikajúcou citlivosťou mikrofonu. Zaznamená bežný rozhovor až do vzdialenosti 7- 9 metrov s vysokou kvalitou zápisu rozhovoru. Uplatní sa pri poradách, jednaniach, všade tam, kde potrebujeme urobiť kvalitný skrytý záznam diskrétnych rozhovorov. Detektory kovov ho neregistrujú!!! A dokonca ho nezaruši ani náš rušič diktafónov.

Náš micro diktafón je miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS) ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk). Diktafón je zapuzdrený v odolnom plastu a nemožno ho nájsť bežnými detektory kovov.

Diktafón má výdrž 70 hodín v režime záznamu podľa batérie a nastavenia av pohotovostnom režime vydrží 300 hodín. Zariadenie má jedno operačné tlačidlo a malú svetelnú diódu pre jednoduché ovládanie. Nik nespozná že je to micro diktafón.

Špecifikácia dĺžky záznamu:
Až 300 hodín nepretržitého záznamu.
Až 60 hodín nepretržitej prevádzky na jedno nabitie batérie.
Cena cca 790,-€

 

Micro diktafón napájaný slnečnou energiou 654-B21-600

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, nabíjaním z integrovaného solárneho panela do vlastného Li-Pol akumulátora, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS) .

Zaznamená bežný rozhovor až do vzdialenosti 7- 9 metrov s vysokou kvalitou zápisu rozhovoru. Uplatní sa pri poradách, jednaniach, všade tam, kde potrebujeme urobiť kvalitný skrytý záznam diskrétnych rozhovorov

Diktafón je primárne napájaný zo solárneho panelu, ktorý tiež dobíja záložný Li-Pol akumulátor. Vhodne umiestnené zariadenie má neobmedzenú dobu prevádzky. Zariadenie má jedno operačné tlačidlo a malú svetelnú diódu pre jednoduché ovládanie. Nik nespozná že je to micro diktafón.

Špecifikácia dĺžky záznamu:
Až 600 hodín nepretržitého záznamu.
Až 600 hodín nepretržitej prevádzky na jedno nabitie batérie, prakticky do zaplnenia pamäte.
Cena cca 880,-€

 

Micro diktafón o veľkosti EURO mince 659-B32-300-190

Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) kamuflovaný do čierneho prívesku ( viď predmet vedľa hodiniek) pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäti. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

Diktafón je napájaný jednou lítiovou batériou CR2032, ktorá vydrží v režime nahrávania vyhotoviť záznam až 90 hodín podľa nastavenia, v režime VAS pracuje 190 hodín. Zariadenie má jedno operačné tlačidlo a malú svetelnú diódu pre jednoduché ovládanie. Nik nespozná že je to micro diktafón. Záznamník spotrebúva energiu z 1 batéria CR2032

Špecifikácia dĺžky záznamu:
Až 300 hodín nepretržitého záznamu.
Až 190 hodín nepretržitej prevádzky na jedno nabitie batérie.
Cena cca 790,-€

 

Miniatúrny diktafón schopný nahrávať nepretržite až 15 dní-zaz-660.

Miniatúrny diktafón schopný nahrávať nepretržite až 15 dní. A to na jedno nabitie. Miniatúrny digitálny hlasový záznamník (audio diktafón) kamuflovaný do čierneho kovového prívesku na kľúče pre profesionálne nahrávanie zvuku do svojej vnútornej pamäte s vyššou kvalitou záznamu. Zariadenie sa vyznačuje extrémne malými rozmermi a váhou, dlhou dobou výdrže, veľmi nízkou spotrebou energie, širokým frekvenčným rozsahom, veľkým dynamickým rozsahom, vysoko citlivým vstavaným mikrofónom a funkciou hlasovej aktivácie záznamu (VAS). ( aktivácia hlasom – záznam sa vykonáva len ak počuť v miestnosti zvuk)

Špecifikácia dĺžky záznamu:
Až 600 hodín nepretržitého záznamu.
Až 300 hodín nepretržitej prevádzky na jedno nabitie batérie.
Cena cca 880,-€

 

 Požadujete skryté nahrávanie zvukov z miestnosti a chcete byť pri tom aj v inom meste alebo štáte ? Firma market.sk ponúka GSM ploštice, priamo uspôsobené na odposluchy.

Pre odpočúvanie miestnosti odporúčame takzvane neobmedzené ploštice, ktoré sú priamo určené pre monitorovanie audio signálu a niekedy stačí lepšie počuť ako vidieť.

V ponuke sú samostatné zariadenia na batérie a rozlišujú sa len veľkosťou. Čím vešia tým dlhšia prevádzka. No zase menšiu GSM plošticu ukryjete aj do krabičky od cigariet.

http://www.market.sk/uvodna-stranka/tech.na-odpocuvanie-a-sledovanie./plostice-stenice-systemy-na-spehovanie-a-odpocuvanie-audio-signalov-4.html

Dané produkty patria do skupiny „Zvláštny režim“

Zvláštny režim http://www.market.sk/zvlastny-rezim.html  a kde ich zakúpiť ?  www.market.sk 

Reklamy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *