anonymous_chat

13 najlepších anonymných chatovacích stránok (aktualizácia 2022)

Loading

Chatovacie stránky sú rôzne. Niektoré vás prinútia zvoliť si používateľské meno a pohlavie, iné iba pohlavie, iné dátum narodenia a niektoré úplne neplatia pre všetky otázky týkajúce sa skutočnej anonymity.

Ďalej sú uvedené niektoré z najlepších anonymných chatovacích miestností, kde môžete zadarmo spoznávať nových ľudí, nájsť priateľov a rozprávať sa s ľuďmi z celého sveta.

Meet Skip

Táto stránka v chatovacej miestnosti je super jednoduchá: stačí prechádzať náhodnými ľuďmi a začať chatovať s kýmkoľvek z nich. Nie je potrebné žiadne používateľské meno, e-mail, pohlavie ani nič iné.

Meet Skip

Chattusa

Táto anonymná chatovacia miestnosť často s niekoľkými stovkami ľudí online vyžaduje váš vek a niekoľko ďalších podrobností; v skutočnosti sa neregistrujete pre používateľský účet, takže nie je potrebný žiadny e-mail. O chvíľu neskôr môžete chatovať s ktorýmkoľvek z používateľov. Filtrovanie vám umožní nájsť iba mužov a ženy.

Chattusa

Chat42

Zadajte používateľské meno a stlačte Spustiť chat, aby ste sa mohli spárovať s niekým iným online. Je navrhnutý pre anonymné rozhovory jednotlivca a podporuje obrázky.

Chat42

AlloTalk

Zadajte ľubovoľné používateľské meno alebo vytvorte účet a pripojte sa k jednej z niekoľkých anonymných chatovacích miestností, ako je herňa, miestnosť pre dospelých, zoznamka a ďalšie. Aplikáciu môžu používať aj používatelia Androidu.

AlloTalk

TALK.chat

Anonymné chatovacie miestnosti pre osoby staršie ako 18 rokov, z ktorých si môžete vybrať niekoľko (a môžete si vytvoriť aj svoje vlastné), vyžaduje iba pohlavie a náhodné používateľské meno. K dispozícii je tiež mobilná aplikácia.

TALK.chat

Tohla

Táto anonymná chatovacia stránka je určená na textové chatovanie dvoch osôb. Nie sú povolené žiadne obrázky ani videá. Používateľské meno ani pohlavie nie sú potrebné.

Tohla

Sparkle Chat

Farebné anonymné chatovacie miestnosti na zdieľanie formátovaného textu; môžete sa pripojiť k jednej z tucta miestností; vyžaduje iba náhodné používateľské meno.

Sparkle Chat

Chat Avenue

Veľa anonymných chatovacích miestností, kde musíte zadať iba používateľské meno. Choďte do univerzitnej miestnosti, jednej iba pre dospelých, jednotlivcov, zoznámenie, všeobecné, dospievajúce, deti, dievčatá, videa, hudby, chlapcov a mnoho ďalšieho.

Reklamy

Chat Avenue

 

 StrangerMeetup

Nie je potrebné žiadne používateľské meno ani pohlavie; stačí začať písať v tejto anonymnej chatovacej miestnosti. Môžete tiež zistiť, koľko ľudí je v danom čase online. Iba text; žiadne obrázky, videá ani iné súbory.

StrangerMeetup

E-Chat

Zadajte používateľské meno, aby ste mohli začať používať tento anonymný web chatovacej miestnosti. Existuje niekoľko miestností pre tínedžerov, „happy chat“, LGBTQ +, depresie, vek 21+ a ďalšie témy.

E-chat

TalkWithStranger

Preskakujte z človeka na človeka, až kým nepristanete na niekoho, s kým chcete chatovať. Nie sú potrebné žiadne identifikovateľné informácie, pretože ide o anonymný web chatovacej miestnosti; stačí kliknúť na odkaz a začať chatovať. Môžete odosielať hlasové poznámky a obrázky.

TalkWithStranger

Chatlib

Získajte zoznam všetkých online používateľov (obvykle ich sú tisíce) a pošlite súkromným správám komukoľvek z nich. Zadajte používateľské meno, pohlavie a umiestnenie, aby ste sa dostali do tejto anonymnej chatovacej miestnosti. Umožňuje vám vyhľadávať používateľov podľa používateľského mena, pohlavia a krajiny. Vytvorte si svoj vlastný alebo skočte za ostatnými do nezadaných, randenia, náboženstva, vysokej školy a ďalších.

Chatlib

Chatiw

Vyberte si prezývku, vek, pohlavie a krajinu, aby ste sa dostali do tejto anonymnej chatovacej miestnosti. Existuje iba jedna miestnosť na výber, ale často tu je niekoľko stoviek ľudí identifikovateľných podľa veku a pohlavia. Môžete posielať obrázky a textové rozhovory.

Chatiw

 

Zdroj: techy.zone

Reklamy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *