Ako aktivovať systém Windows 10?

Loading

Windows 10 – najnovšia verzia operačného systému od spoločnosti Microsoft. Zdá sa, že dlho zostane na počítačoch: niektorí dokonca hovoria, že všetky nasledujúce budú len jej aktualizácie. Čím dôležitejšia je aktivácia systému Windows 10. Poďme byť čestní, nie všetci používajú na tieto legitímne spôsoby, ako je nákup v obchode, keď je v sieti aktivátor Windows 10 .

Nižšie budem hovoriť o rôznych spôsoboch aktivácie. A čo robiť, ak systém Windows 10 nie je aktivovaný.

obsah

 • 1. Prečo aktivovať systém Windows 10?
 • 2 2. Ako aktivovať systém Windows 10? 
  • 2.1 2.1. Aktivácia systému Windows 10 cez telefón
  • 2.2 2.2. Ako si kúpiť kľúč pre systém Windows 10
  • 2.3 2.3. Ako aktivovať systém Windows 10 bez kľúča
 • 3 3. Programy na aktiváciu systému Windows 10 
  • 3.1 3.1. Windows 10 KMS aktivátor
  • 3.2 3.2. Ďalšie aktivátory
 • 4 4. Čo robiť, ak systém Windows 10 nie je aktivovaný?

Prečo aktivovať systém Windows 10?

A prečo sa obťažuješ oklamať s akoukoľvek aktiváciou? Staré verzie rovnaké ako nejako pracoval bez nej. V skutočnosti je v režime “top ten” aj tento režim. Pozrime sa však, čo sa stane, ak neaktivujete systém Windows 10 a pokúsite sa pokračovať v práci.

Čo sa stane, ak neaktivujem systém Windows 10?

Ľahké kozmetické zmeny, ako napríklad klesanie pozadia pracovnej plochy a neustále sa objavujúce oznámenia o potrebe aktivácie, sa môžu nazvať florety. Nedostatok oficiálnej podpory je tiež ťažko trapné. Neschopnosť jemne vyladiť personalizáciu vás už tak stáva na stoličke. Ale najnepriaznivejšia vec je neustále automatické reštartovanie po niekoľkých hodinách práce. A kto vie, čo ďalšie inžinieri spoločnosti Microsoft prídu s ďalšími aktualizáciami. Takže otázka aktivácie je lepšie riešiť rýchlo.

Ako aktivovať systém Windosw 10?

Aktivácia operačného systému umožňuje používanie digitálnej licencie alebo 25-ciferného kľúča.

Digitálna licencia vám umožňuje získať aktivované Windows bez zadania kľúča. Táto metóda je relevantná pre bezplatnú aktualizáciu od licenčných “sedem” alebo “ôsmich”, s nákupom “desiatok” v obchode Windows, ako aj pre účastníkov testovania Insider Insider. V tomto prípade sa systém automaticky aktivuje po nadviazaní komunikácie s internetom a spracovávaní údajov na serveroch spoločnosti

Ak si kúpite kľúč pre systém Windows 10, potom počas inštalácie budete musieť tento kľúč zadávať na požiadanie systému. Aktivácia sa vykoná automaticky po pripojení na web. Podobne sa autentifikácia vykonáva s čistou inštaláciou.

Pozor prosím! Ručné zadanie a aktivácia kľúčov je potrebné len vtedy, keď je na zariadení nainštalované špecifické vydanie. Server spoločnosti Microsoft si to zapamätá a v budúcnosti aktivuje operačný systém automaticky.

Aktivácia systému Windows 10 cez telefón

Ak nie sú internetové pripojenia alebo servery spoločnosti Microsoft sú príliš zaneprázdnené a nereagujú (takisto sa to stane), aktivácia systému Windows 10 bude fungovať v telefóne . Hneď povedzím, že hľadanie zodpovedajúcej položky v ponuke a nastavenia je dlhšie ako to urobiť:

Reklamy
 • Stlačte Win + R, zadajte slui 4 a stlačte Enter.
 • Zobrazí sa okno s výberom krajiny, zadajte svoju krajinu a kliknite na tlačidlo Ďalej.
 • Zostáva zavolať číslo, ktoré zobrazí systém a jasne dodržiavať pokyny z odkazovača. Lepšie je okamžite pripraviť na zaznamenanie toho, čo bude povedané.
 • Potom zadajte aktivačný kód Windows 10 a kliknite na položku Aktivovať systém Windows.

Ako vidíte, nie je nič zložité.

Ako si kúpiť kľúč pre systém Windows 10

Ak potrebujete kód Product Key pre systém Windows 10, licenčný kľúč zo starších verzií systému OS ako XP nefunguje. Potrebujete presne aktuálny 25-znakový kód. Tu je niekoľko spôsobov, ako to dosiahnuť: spolu s balíčkovým operačným systémom (ak sa rozhodnete prejsť do obchodu pre disk) spolu s digitálnou kópiou operačného systému (to isté, ale v oficiálnom online obchode, napríklad na webovej stránke spoločnosti Microsoft) alebo v rámci firemnej licencie alebo Predplatné MSDN.

Posledná legálna možnosť je kľúčom k zariadeniu, ktoré sa predáva s “desiatimi” na palube. Ak je to potrebné, stačí ho zadať na žiadosť systému. Úprimne povedané, toto nie je najlacnejšia voľba – ak naozaj nepotrebujete nový tablet alebo smartphone systému Windows.

Ako aktivovať systém Windows 10 bez kľúča

A teraz vám poviem, ako aktivovať systém Windows 10, ak nie je žiadny kľúč – to je starý dobrý pirátsky spôsob. Majte na pamäti, že podľa licenčnej zmluvy by ste to nemali robiť ani podľa zákona. Takže konať na vlastné nebezpečenstvo a riziko.

Takže ak hľadáte spôsob aktivácie systému Windows 10 bez kľúča a bez zakúpenia licencie na ťažko zarobené peniaze, budete potrebovať aktivátora . V sieti je veľa, ale starostlivo si ich vyberajte. Faktom je, že podvodníci sa prispôsobili maskovaniu najreálnejších vírusov. Keď sa pokúšate použiť takýto “aktivátor”, stačí infikovať systém, môžete stratiť dáta a v najhoršom prípade budete vystavení dáta z bankovej karty a stratiť všetky úspory z nej.

Programy na aktiváciu systému Windows 10

Dobrý program na aktiváciu systému Windows 10 bude účinne obchádzať ochranný mechanizmus a robiť OS poslušný ako ručný pes. Dobrý program vás neubertuje a nebrzdí systém. Dobrým programom je predovšetkým KMSAuto Net . Po prvé, neustále sa aktualizuje a zlepšuje. Po druhé, to naozaj rieši otázku, ako aktivovať Windows 10 zadarmo a navždy. Nuž, alebo kým sa spoločnosť Microsoft nedokáže zablokovať a až kým sa neuvoľní nová verzia aktivátora. Po tretie, tvorca programu Ratiborus na fóre ru-board.com vedie obrovskú tému, kde odpovedá na otázky a dáva aktuálne verzie svojho vývoja.

Windows 10 KMS aktivátor

Pre systém Windows 10 môže byť aktivátor KMS bezpečne nazvaný najlepším nástrojom. Po prvé, po dlhú dobu sa rozvíja, takže autor nemusí skúsenosti skúsiť. Po druhé, jednoduché pre bežných používateľov. Po tretie, funguje to rýchlo.

Pri aktivácii systému Windows 10 KMSAuto Net, najvhodnejšia podľa môjho názoru verzia programu sa hravo vyrovná. Všimnite si, že pre normálnu prevádzku môže vyžadovať .NET Framework (na mnohých počítačoch je už tam).

Vymenujem jeho hlavné črty:

 • veľmi jednoduchý program, nevyžaduje špeciálne znalosti pre použitie;
 • Existuje pokročilý režim pre tých, ktorí potrebujú dolaďovanie;
 • zadarmo;
 • kontroluje aktiváciu (zrazu už všetko funguje, ale neviete);
 • Podporuje celý rad systémov od Vista po 10;
 • podporuje verzie serverových operačných systémov;
 • v priebehu môže aktivovať MS Office aktuálnych verzií;
 • používa celú sadu nástrojov na obídenie aktivačného mechanizmu a štandardne si vyberie optimálny mechanizmus.

A je vybavený inštrukciami v niekoľkých jazykoch, vrátane ruštiny. Podrobnosti o detailoch práce v rôznych režimoch a ďalších pokročilých informáciách.

Reklamy

Tak, ako ju používať. Tu je návod krok za krokom.

1. Po prvé, samozrejme, stiahnite a nainštalujte. Ak nechcete inštalovať, stiahnite prenosnú verziu.

2. Spustite program s právami správcu: kliknite pravým tlačidlom na ikonu – vyberte Spustiť ako správca.

3. Otvorí sa hlavné okno, v ktorom sú dve tlačidlá – Aktivácia a informácie.

4. Informácie vám ukážu stav systému Windows a Office. Ak chcete, uistite sa, že potrebujete aktiváciu.

5. Kliknite na položku Aktivácia. Pomôcka vyberie najlepší spôsob a aktivuje sa. A potom napíšte výsledky do výstupného poľa tesne pod tlačidlami. Skontrolujte, či je aktivácia ukončená. Teraz nakonfigurujte automatickú aktiváciu bypassu – nainštalujte svoju službu KMS. Ide o špeciálnu službu, ktorá nahrádza príslušný bezpečnostný systém od spoločnosti Microsoft, takže sú kľúče kontrolované na lokálnom počítači. Inými slovami, počítač si bude myslieť, že skontroloval aktiváciu od spoločnosti Microsoft, hoci v skutočnosti to tak nie je samozrejme.

6. Kliknite na kartu Systém.

7. Kliknite na položku Install KMS-Service. Tlačidlo na tlačidle sa zmení na “Spustenie”, potom nástroj oznámi úspešnú inštaláciu. Hotovo, systém je aktivovaný a teraz pristúpi k službe nainštalovanej aktivátorom na kontrolu stavu.

Ak nechcete inštalovať ďalšiu službu, môžete nakonfigurovať Plánovač systému Windows. Potom vykoná nezávisle “riadiacu streľbu” (v prípade potreby opätovne aktivujte) po určenom počte dní. Ak to chcete urobiť, na karte Systém v časti Plánovač kliknite na tlačidlo Nová úloha. Aktivátor vás môže upozorniť, že vytvoríte úlohu v priečinku programu – súhlasíte s tým.

A teraz pár slov o pokročilom režime. Ak prejdete na kartu Informácie a kliknete na tlačidlo Profesionálny režim, zobrazí sa niekoľko kariet s nastaveniami.

Ale to je pre tých, ktorí majú záujem o všetky druhy jemnosti, ako je nastavenie IP, a nie len odpoveď na otázku, ako aktivovať Windows 10.

Na karte Rozšírené môžete uložiť údaje o aktivácii a vyskúšať štandardnú aktiváciu.

Karta Pomôcky obsahuje niekoľko ďalších nástrojov na aktiváciu.

Ďalšie aktivátory

Okrem aktivátora KMS existujú aj iné, menej populárne. Napríklad Aktivátor Re-Loader – tiež požiada o .NET, môže aktivovať Office a tiež jednoducho.

Ale ruský preklad je chromý.

Čo robiť, ak nie je systém Windows 10 aktivovaný?

Stáva sa tiež, že systém funguje a potom sa náhle preklopí aktivácia systému Windows 10. Ak máte licenčnú kópiu, môžete prejsť priamo na podporu spoločnosti Microsoft. Predbežne si môžete prečítať zoznam chýb na odkaz
https://support.microsoft.com/en-us/help/10738/windows-10-get-help-with-activation-errors.

Ak aktivátor pracoval, stačí znova aktivovať. Antivírus interferuje – pridajte súbory aktivátora a služby, ktorá je nainštalovaná. V extrémnych prípadoch vypnite antivírus v čase aktivácie.

Teraz môžete aktivovať “desať” sami.

(Zdroj: ides.cz)

Reklamy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *