Ako zarobiť online ako hodnotiteľ vyhľadávacieho nástroja?

Loading

Zarábajte online ako hodnotiteľ vyhľadávacích nástrojov

Je ľahké zarobiť si ho online ako hodnotiteľ vyhľadávacieho nástroja. Pozorne sa pozrite na tieto informácie a budete to môcť urobiť. Google, Bing, Yahoo! Toto sú vyhľadávače, ktoré vám zobrazia výsledok vášho dotazu.

Čo je potrebné pre túto prácu?

Možno máte predstavu o SEO, vďaka ktorému sa niektoré weby zobrazujú na prvej stránke vyhľadávacieho nástroja. Ale niekedy je výsledok dosť zlý.

Všetky vyhľadávacie nástroje, vrátane Google, v skutočnosti používajú zložité algoritmy na dosiahnutie presných výsledkov. Napríklad zadáte svoje e-mailové ID do vyhľadávacieho panela Google.

Všetky odkazy, na ktoré ste verejne pridali svoje e-mailové ID, sa zobrazia pred vami. Výsledok ale nie je vždy správny. Niekedy je plná chýb.

Má vždy algoritmus Google pravdu?

Algoritmy sa určite nemôžu odohrávať v ľudskej podobe. Vyhľadávacie nástroje teda potrebujú ľudskú silu, aby filtrovala výsledky podľa kvality, správnosti a relevantnosti.

Keď im hodnotitelia vyhľadávacích nástrojov poskytnú užitočné výsledky, zadajú ich a znova vylepšia algoritmy.

Ak máte záujem stať sa hodnotiteľom vyhľadávacieho nástroja, môžete prostredníctvom tejto práce zarobiť peniaze online. Tu je návod!

Budete platiť každú hodinu?

Najskôr podpíšete dohodu o mlčanlivosti. To znamená, že ste zodpovední za odhalenie iba konkrétnych informácií a oni vám za ne zaplatia. Niektoré spoločnosti platia okolo 12 až 15 USD za hodinu.

Je to práca na čiastočný alebo plný úväzok?

Pôsobíte ako nezávislý dodávateľ. Nie ste však zamestnancom na plný úväzok alebo jeho časťou.

Mali by ste sa pripraviť na testy?

Pre túto prácu budete musieť absolvovať niekoľko testov. Nie sú tvrdé, ale neplatené a zaberú vám čas. Pred prijatím do zamestnania s vami môžu tiež dohodnúť telefonický rozhovor.

Reklamy

Kde podať žiadosť?

Môžete sa prihlásiť ako hodnotiteľ vyhľadávacieho nástroja na Leapforce, Lionbridge a Appen Butler Hill. Pamätajte, že počas školenia sa neplatí práca, či už pracujete hodiny. Je neplatená.

Ak chcete pracovať pre Google, budú vás označovať za hodnotiteľa kvality reklám. Vymažete nepotrebné vyhľadávania a vykonáte rovnakú úlohu ako v prípade algoritmov.

Ďalšou takouto platformou je ZeroChaos.

Získate prácu priamo od spoločnosti Google?

Google vám túto prácu nedá priamo. Existujú určité spoločnosti, ktoré zamestnávajú v jej mene. Vyžadujú však dobrú kvalifikáciu, výskumné schopnosti a analytické schopnosti.

A čo anglické zručnosti?

Chcú tiež, aby ste ovládali anglický jazyk. Takže musíte mať vynikajúce znalosti anglickej gramatiky. Je to tak preto, lebo väčšina vyhľadávacích nástrojov je založená na angličtine.

Ak ste si istí, že kvalifikujete, prihláste sa rýchlo. Vitajte vo svete hodnotenia.

Koľko hodín musíte pracovať?

Zarábajte online, pracujte niekoľko hodín, zostaňte doma a prijímajte platby!

Je to určite skvelá vec. Zvyšujú sa vaše vedomosti a dozviete sa oveľa viac. Pri tejto práci sa nudíte.

Môžete ušetriť toľko hodín, koľko chcete. Ak niekedy nemáte čas, nepracujte.

Ak máte niekedy dostatok času pracovať veľa hodín.

Reklamy

Ako bude spoločnosť sledovať vašu prácu?

K dispozícii je sledovač času, ktorý musíte používať pri práci. Zaznamenáva, čo robíte a koľko hodín ste odpracovali. Podľa toho platia. Môžete sa prihlásiť na desať minút. Potom si dajte pauzu. Opäť sa zapojte do práce a pokračujte. Žiadny tlak na termín.

Je vaša prítomnosť nevyhnutná?

Niekedy je práca krátka a na pracovné miesta si musíte počkať. Takže, ak ste k dispozícii, práca tu nemusí byť. Ak je práca k dispozícii, možno nie.

A čo platba?

Platba môže byť oneskorená. Nejde o to, že pošlete mesačnú faktúru a v ten istý deň dostanete platbu. Môže to trvať týždne, ale celkovo sa jedná o legálnu prácu a platba je skôr či neskôr istá.

(Zdroj: ides.cz)

Reklamy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *