V tomto oblečení ste mobilne neviditeľní, neprenikne cez Vás ani GSM, GPS či WiFi signál

Loading

Je ušitý zo špeciálnej pokovované látky, takže neprepúšťa žiadne rádiové vlny.
V jeho bohato dimenzovaných vnútorných vreckách tak môžete prenášať mobily či tablety, bez toho aby ich ktokoľvek mohol sledovať. Jednoducho nemajú signál, mobilné a ani potrebné GPS. Dodajme, že keď prístroje necháme doma alebo je vypneme, tak bude výsledok rovnaký. 

Štúdio sériovú produkciu neplánuje. Kabát navrhlo pre výstavu “ABIT da lavoro”, ktorá je súčasťou Triennale v Miláne. Prapopný odev tak bude k videniu koncom júna v Taliansku. 

Tuctový kus odevu to rozhodne nie je, skôr naopak. Na ulici v ňom asi bude majiteľ vyzerať popne. Avšak pozor, autori sú zo slávneho rakúskeho architektonického a dizajnérskeho štúdia, ktorého projekty sú rozosiate po celom svete. Pozrieť sa môžete na futuristické kino Ufa v Drážďanoch alebo BMW World v Mníchove. 

Môžeme len dodať, že látky cez ktoré neprenikne rádiový signál pochádza zo Slovenska z firmy www.sigint.sk    www.rf-protection.com

 Firma Vám môže prakticky zaobstarať ľubovoľnú veľkosť látky z ktorej si ušijete prakticky čokoľvek.  
Ako je nám známe zatiaľ sa sériovo šijú len puzdra na mobilné telefóny, ak do daného puzdra vložíte telefón, už sa Vám nik nedovolá ani Vás nemôže sledovať či odpočúvať.

Jammer puzdra sú vhodné aj na doklady proti ich skenovaniu, dnes Vám kópiu Vášho elektronického pasu spraví už ktokoľvek kto disponuje danou technikou. 

Prečo autor zvolil tak hrubý kabát – deku nám známe nie je, veď samotná látka je hrubá len pár mikrometrov, no jej naskladaním na vrstvy sa účinok rádovo zvyšuje do maxima. Aj keď podľa parametrov látok, už dva vrstvy úplne postačujú na sto percentnú ochranu pred vysokofrekvenčným žiarením.  Ochranná deka – kabát skôr pôsobí extravagantne a zaujímavo, no účelovo by postačovala aj pláštenka…  

Mi sami sme sa stretli z rušiacimi puzdrami na mobil pred Slovenkami kostolíkmi, kde veriaci si mobilné telefóny pred vstupom len vložili GSM telefón do ochranného puzdra ( jammer puzdrám alebo tiež nazývané tieniace rádiové puzdra) a tým zabránili aby počas bohoslužby ich niekto vyrušoval. Pre starších ľudí je to jednoduchšie ako prácne vypínať mobilný telefón a potom zo zapínať a vyťukávať PIN kód.  

Môžeme tiež prehlásiť, že RF látky sú vhodné aj ako ochrana pred rádiovým žiarením, hlavne v spojitosti zbraňami mikrovlnným žiarením.

Veď už aj na Slovensku máme prípady ak sused útočil na suseda mikrovlnnou zbraňou svojvoľne postavenou napr. z mikrovlnnej domácej rúry. Pocit pálenia očí, bolesti hlavy, nespavosť sú len jasným príznakom ožarovania rádiovým RF žiarením.  
Detekcia žiarenia je síce dobré na upozornenie, ale pred žiarením to Vás neochráni.  Zdroj: vlast

 

www.plasice.sk – Everything goes and flies – scare
www.bluetoothadvertising.net – Bluetooth, WiFi Marketing
www.projammer.eu – the field of RF jamming
www.rf-protection.com – EMC and RFI Shielding

Reklamy

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *