Obrana proti profi zlodejom ? Našli sme zariadenie ktoré detekuje GSM rušenie

Loading

Profi detektor jammer – rušičiek 2G a 3G mobilných telefónov detektor / 2G a 3G mobilných telefónov schopný prezraziť a odhaliť 2G, 3G CDMA signál. Zariadenie je možné ľahko nastaviť na detekciu rušičiek vo Vašom okolí.

Jedná sa o profesionálny výrobok pre samostatnú detekciu kmitočtov vo všetkých troch pásmach. V prípade nastavenia detekcie signálu v troch pásmach súčasne je predpoklad zapnutia rušičky GSM pásma vo Vašom okolí. Výstup zo zariadenia je buď reléový, audio upozornenie, svetelné upozornene, logický výstup.

Detektor je pripojiteľný k ľubovoľnému zabezpečovaciemu systému.

Spoločnosť ktroú sme spomenuli ponúka celý rad ďalších zariadení, ktoré sú určené na monitorovanie mobilných telefónov ich činnosť vo vymedzenej polomer a odhaliť, sledovanie, prítomnosť a umiestnenie.

Dozvedeli sme sa že ich zariadenia majú moderný digitálny prijímač a viacpásmový zameriavací systém pre naozaj presnú lokalizáciu mobilného telefónu. Ich prístroje fungujú tiež ako detektori mobilných telefón, GPS tracker a bezdrôtový telefón tracker, ktorý používa americký systém DECT 6.0. Či ste už sú vyškolení, alebo nemáte vzdelanie vôbec, jednoduchá obsluha a trackball jasné OLED displej umožňujú použiť tento sledovacie zariadenia s ľahkosťou.

Na obrázku Vám sprístupňujeme ďalšie elektronické zariadenia z ponuky www.sigint.sk. Montuje sa na stenu a slúži na sledovanie okolitého priestoru pre akékoľvek činnosti mobilného telefónu. Hovory uskutočnené v tejto oblasti sú zaznamenávané, časovým údajom a môžu byť použité neskôr v analýze. Je tiež potrebné spomenúť, že toto zariadenie môže byť ľahko maskovaný, aby vyzeral ako obyčajný termostat na stene a pracovať v tajnosti.

Posledné zariadenie v tejto sérii vyzerá ako jednoduchý pager, má vrecková veľkosť a funguje úplne bez použitia rúk. Používa sa na detekciu mobilných telefónov ich činnosť v mieste okolo Vás a oznámi užívateľa o tom že zachitil GSM alebo VF signál. Má 9V batérie, ktoré možno odstrániť a nabiť, pekný OLED displej a puzdro na prenášanie.

Ako môžete vidieť, firma Volčko, Market.sk má toho veľa čo ponúknuť, ich potenciálny zákazník by mohol byť ten, kto má záujme sledovať svoj mobilný telefón a či je odpočúvaný alebo či niekto nesleduje jeho polohu. Zariadenie sú bezpečné na prevádzku a nevyžadujú žiadne GSM rušenie.

Čo si myslíte o tejto spoločnosti? Máte dojem, ich zariadenia, alebo by ste chceli chrániť pred nimi? Povedzte nám, čo máte na mysli v komentároch!

Reklamy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *