Menu
Prečo sa slnečnica otáča za slnkom? Môže za to rast stonky a rozmnožovanie

Prečo sa slnečnica otáča za sln…

Slnečnica sa za slnkom o...

Blockchainový telefón, ktorý sa nedá odpočúvať - XPhone

Blockchainový telefón, ktorý sa …

Spoločnosť Pundi X tvrd...

Ploštice v dome ? Odpudzovače myší, kún, potkanov, mačiek, psov, vtákov, krtov, hrabošov, všetkého sa zbavte

Ploštice v dome ? Odpudzovače my…

Odpudzovače škodcov –...

Čo o vás prezradí váš vlastný webový prehliadač? Pozrite sa

Čo o vás prezradí váš vlastný…

To, že o vás prevádzko...

Česká firma dobýva Áziu potom, čo čínsky veľmajster neprekonal jej zámok

Česká firma dobýva Áziu potom, …

Slovenská patentovaná v...

Software zadarmo: oprava Windows či prevod textu do hovoreného slova

Software zadarmo: oprava Windows č…

Osvedčená sada aplikác...

Vyzerá ako z minulého storočia...

Vyzerá ako z minulého storočia..…

 ...a je veľmi drahý. ...

OS na desktope? Vyskúšajte Android Oreo na počítači

OS na desktope? Vyskúšajte Androi…

Mobilný OS na desktope? ...

Zbrane budúcej vojny: elektromagnetickí "ničitelia počítačov"

Zbrane budúcej vojny: elektromagne…

Elektromagnetické pulz...

Čo si odniesol z návodu ISIS pre bezpečnú komunikáciu na internete

Čo si odniesol z návodu ISIS pre …

23. 11. 2015V reakcii na ...

Prev Next
skafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlenettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrslesswsvthtrukurvicyyi

Hybridný a tribridní kamerový systém?

Aké výhody prináša hybridný a tribridní kamerový systém?

Komerčná informácia Kamerový systém zložený z analógových kamier aj IP kamier je stále žiadanejšie. Vychádza to z orientácie jednotlivých kamier. IP kamera disponuje vysokým rozlíšením a analógová kamera zase oveľa lepšie zvláda tmavé scény a scény s výraznými jasovým rozdielmi.

  

Najčastejšou hybridný systém je kombinácia viacerých IP kamier s jednou alebo dvoma analóg kamerami. Tento kamerový systém vytvoríte s ľubovoľným IP rekordérom pridaním video servera, ktorý prevedie ľubovoľnú analógovú kameru na IP kameru a je možné ju vložiť do bežného IP rekordéra.

Analógová kamera vďaka svojim vlastnostiam lepšie podá scény ako vstup do objektu (veľký jasový rozdiel), otočné kamery (rýchle automatické zaostrovanie), miesta s orientáciou na identifikáciu osôb v nočnom režime (vysoká citlivosť na svetlo v nočnom režime) alebo profesionálne sníme ŠPZ.

 "Potreba hybridného alebo tribridního systému kamier vychádza z účelu kamerového systému a dôkladného ohodnotenia danej scény." 

 Ďalším príkladom Hybridného systému je plná kombinácia analógových a IP kamier nad rámec jedného kamerového vstupu. Pre tieto inštalácie vždy voľte zariadenie označené ako hybridné.

 V neposlednom rade je obľúbený aj kamerový systém tribridní, kde dochádza ku kombinácii analógových, HD-SDI a IP kamier v jednom záznamovom servera a tým pádom kamery zdieľa aj jednotné klientské rozhranie.

  

Kamerový systém NUUO s prídavným diskovým poľom

Často sa objavuje požiadavka na rozsiahlejšie úložisko video dát, než aké dokáže ponúknuť samo zariadenie. V tejto chvíli prichádza na rad problematika prídavného diskového poľa. Ako teda najlepšie toto rozšírenie vykonať? Pre našich zákazníkov sme pripravili riešenie, ktoré je v mnohých aspektoch najvýhodnejší pre toto použitie. Jedná sa o pripojenie diskového poľa do siete LAN. Kamerový systém potom funguje tak, že v mieste záznamového zariadenia je takzvaná "slučka" video dát zodpovedajúce len niekoľkým dňom a ostatné dáta sú automaticky, každý deň, premiestňované na prídavné diskové pole.

 Prezeranie video dát na vzdialenom diskovom poli je vo všetkých smeroch zhodné s prezeraním dát priamo na záznamovom zariadení. Jedná sa len o jedno kliknutie myši navíc.Diskové pole dodávame s vlastným firmware, ktorý umožňuje nastaviť funkciu automatického odmazávanie starších video dát priamo z diskového pole.Do diskového poľa môžete použiť aj HDD, ktoré záznamové zariadenie samo nepodporuje alebo neodporúča pre priamy záznam video dát . Diskové polia so záznamami sa môže nachádzať na skrytom mieste vďaka pripojeniu pomocou siete LAN

PC alebo IP rekordér

Aby ste mohli objektívne ohodnotiť, či zvoliť riešenie pomocou počítača alebo samostatného IP rekordéra, treba si hlavne zhrnúť všetky technické požiadavky na kamerový systém v závislosti na výhodách jednotlivých riešení záznamu IP kamier. Hlavným rozdielom je prístup k samotným video dátam, ktoré záznamové zariadenie získa z kamier.

 Tam, kde počítač tieto dáta dekóduje a môže tým pádom pracovať na dodatočných inteligentných funkciách a voliteľných sreamech z kamier, IP rekordér len dáta uloží a poskytne klientom. IP rekordér teda nevie vytvárať detekcia ani ďalšie streamy, vždy vychádza len z tých získaných priamo z kamier na základe priamej podpory konkrétnej kamery. Je teda nutné využívať takzvanú inteligenciu v IP kamere. To tiež zároveň vytvára hlavnú výhodu IP rekordéra, spoľahlivosť a možnosť spracovania veľmi vysokého dátového toku z kamier. Tam, kde má počítač limit na cca 75Mbps, väčšina IP rekordérov výkonnostne začína. Vďaka tomuto špecifiku dokáže napríklad NVR Titan obslúžiť až 250Mbps. To je ekvivalent troch pokročilých PC systémov. Výpočtovým ekvivalentom počítača sa potom môže stať už zariadenie zo základnej rady NVRmini 2

Ďalšie zákonitosti, ktoré z tohto faktu plynú, vám radi poradíme na technickej podpore veľkoobchodu market.sk alebo pri návšteve našich predvádzacích priestorov- 

Naposledy zmenenésobota, 06 august 2016 01:46
Pre písanie komentárov sa prihláste
návrat hore